Ödeme ve Kurulum

Web sitesi kurulumları için şu an geçerli olan ödeme sistemimiz Banka Havalesi ve PayPal ile ödemedir. Ödeme işlemleri genel olarak sitemizin tüm ürünleri için ortaktır. Ancak bazı ürünlerimize özel farklı ödeme şekilleri de olabilir. Bu ödemeşekilleri, ürün sayfasında belirtilmiştir.

Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içerisinde ödemenizi yapmanız gerekmektedir.

Siparişiniz sistemimize ulaştığı andan itibaren hazırlıklara başlanır. Ancak kurulum işleminin tamamlanması için, ödeme onayının alınması gerekmektedir. Sipariş tarihinden itibaren 5 iş gübü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler iptal edilecektir. Ödeme onayınız, sistem yöneticilerimizin kontrolleri ile yapılmaktadır. Ancak ödemenizi yaptıktan sonra, kurulum işleminizi hızlandırmak için, bize sipariş numaranızı ve ödeme yaptığınız bilgisini ileten bir mail gönderebilirsiniz.

Kurulum, sipariş sırasında verdiğiniz alan adı satın alınarak yapılacaktır.

Eğer sipariş sırasında belirtiğiniz alan adı, satın alınmış ya da kullanılamaz durumdaysa, yöneticilerimiz, alan adı için sizinle yeniden bağlantıya geçmek durumunda kalacaktır. Bu yüzden, alan adınızın alınabilirliğini kontrol ederek sipariş formuna işleminiz, kurulumunuzun gecikmemsi için önemlidir.

Siteniz 5 iş günü içerisinde kullanıma hazır olarak teslim edilir

Ödeme ve alan adı alımının tamamlanmadından itibaren çalışanlarımız 5 iş günü içerisinde sitenizin kurulumunu tamamlayarak size ulaşacaklardır. Sitenizin hazırlandığını genel olarak e-posta yoluyla bildirmekteyiz. Size gönderilen e-posta içerisinde, sitenizin yönetim paneline ulaşmanızı sağlayacak kullanıcı adı ve şifre bilgileri de iletilecektir. Bu nedenle üyelik e-postanızı (spam klasörü bölümü ile birlikte) ara-ara kontrol etmenizi öneriyoruz.